Prekių krepšelis

Šiuo metu jūsų krepšelis tusčias.

0 prekių € 0.00DĖMESIO - SKELBIAMA NAUJAUSIA INFORMACIJA APIE FINANSAVIMO SKYRIMĄ JŪSŲ SAULĖS ELEKTRINEI !

 

2021-02-01

NUO KOVO MĖNESIO BUS SKELBIAMAS NAUJAS KVIETIMAS GAUTI SUBSIDIJĄ NAMŲ SAULĖS ELEKTRINEI ĮSIRENGTI SAULĖS ELEKTRINIŲ ĮRENGIMAS NAMŲ ŪKIUOSE"


 •  Paraiškas bus galima teikti visą mėnesį. Priemonės įgyvendinimą administruoja Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), kuri pasirašė sutartį su Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) bei skelbs kvietimą gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines savo namų ūkiuose.
 • Projektu bus siekiama padidinti vietinės elektros energijos, pagamintos iš atsinaujinančiųjų išteklių gamybos pajėgumus ir naudojimą bei paskatinti mažos − iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimą, skirtų elektros energijos gamybai namų ūkių reikmėms.
 • Finansavimo gavėjas gali būti fizinis asmuo, nuosavybės teise valdantis Registrų centro Nekilnojamojo turto registre įregistruotą gyvenamosios paskirties pastatą (butą) arba sodo namą, į kurį bus nukreipiama elektra, pagaminta atsinaujinančių išteklių energiją naudojančiomis technologijomis, kurios skirtos elektros energijos gamybai namų ūkio reikmėms.
 • Elektrinę galima įrengti fizinio asmens bet kokiais teisėtais pagrindais valdomame pastate arba žemės sklype. Tokių pastatų ar sklypų valdymo juridinis faktas taip pat turi būti įregistruotas Registrų centro Nekilnojamojo turto registre. Panaudos ar nuomos sutartis turi galioti ne mažiau kaip 6 m. nuo projekto registracijos formos pateikimo APVA dienos.
 • Parama bus teikiama tiek saulės elektrinėms su inverteriu, tiek atskirai saulės elementams. Gyventojai, kurie ketina įsirengti saulės elektrinę toje vietoje, kur ir vartos elektros energiją, geografiškai nutolusiuose nuo elektros energijos vartojimo vietose arba elektros energijos vartojimo vietoje daugiabučiame pastate ar jo teritorijoje, galės gauti 243 eurų arba 323 eurų kompensaciją už 1 kW, priklausomai nuo to, ar elektrinę įrenginės su inverteriu ar be jo. Gyventojams, kurie įsigys saulės elektrinę iš elektrinių parko, bus kompensuojama 323 eurai už 1 kW.
 • Saulės elektrinių įrengimui planuojama skirti dar 9 mln. Eur. ES lėšų.

 • ff

  KONSULTACIJA TELEFONU +370 663 69 999


   
  2021-01-12

  SAUSIO 11 D. BAIGĖSI KVIETIMAS MAŽOS GALIOS ATSINAUJINANČIOS ENERGETIKOS PROJEKTAMS • APVA informuoja, jog sausio 11 d. baigėsi kvietimas teikti paraiškas finansavimui gauti pagal Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos mažos galios elektrinėse projektų atrankos organizavimo tvarkos aprašą.
 • Susidomėjimas šia priemone buvo didelis. Aplinkos projektų valdymo agentūra sulaukė 215 paraiškų už kiek daugiau nei 29 mln. Eur. 
 •  Kvietimui buvo skirta net 6,7263 mln. Eur.
 •  
  1 MW solar power plant on ground of Krekenavos agrofirma

   

  Sekantį etapą - saulės elektrinės montavimą - įgyvendins mūsų specialistų komanda! 

  Susisiekime ->


   

   

  Saulės parkų sprendimai individualiems bei daugiabučiams namams.
  Plačiau skaitykite čia
   

   

  Saulės elektrinių komplektai pilnai paruošti darbui. Elektrą galima naudoti tiek buities reikmėms, tiek pardavimui į elektros tinklus.
  Prekes peržiūrėkite čia
   

   

  Siūlome sudaryti sutartis saulės elektrinių priežiūrai.
  Plačiau skaitykite čia
     Šiuo metu vykdomi ir įgyvendinti projektai
   


   

  Darbų pabaiga! Kaip ir buvo planuota, sausio mėnesį startavę su pačiu didžiausiu savo projektu, dabar galime pasidžiaugti galutiniu rezultatu -  1,3 MW saulės elektrine ant žemės. Nuo šiol įmonės UAB Granulita produkcija bus gaminama pasitelkiant atsinaujinančią energiją! Daugiau elektrinės nuotraukų - mūsų projektų skiltyje.


   


   

  Pirmieji, įkalti poliai pradedant statyti 500 kW saulės elektrinę ant žemės. Jau netrukus čia bus sumontuoti Canadian Solar CS3K moduliai, kurių nominali galia yra 295 W. Naujas ir didelis projektas kartu bendradarbiaujant su UAB Daumantai LT įmone!


   


   

  Norime pasidžiaugti, jog su mūsų pagalba dar viena šalies įmonė pradeda tvaresnę ir gamtą saugojančią produkcijos gamybos erą! 800 kW kombinuota saulės elektrinė ant stogo ir žemės vienoje didžiausių medienos perdirbimo įmonių Lietuvoje - UAB Ecowood teritorijoje. Daugiau nuotraukų įgyvendintų projektų skiltyje. 

   

   


   

  Naujuosius metus pradedame su naujais tikslais ir pačiu didžiausiu projektu visoje UAB "Informacinių technologijų pasaulis" įmonės istorijoje - 1,3 MW saulės elektrine ant žemės UAB "Granulita" teritorijoje. Planuojama projekto įgyvendinimo pabaiga - liepos mėn. Daugiau nuotraukų jau netrukus!


  Granulita

   


   

  UAB "Informacinių technologijų pasaulis" komanda 2019 metus pradėjo sėkmingai įgyvendinusi vieną stambiausių savo projektų - 1 MW saulės elektrinės ant žemės užbaigimą Kėdainiuose - UAB "Krekenavos agrofirmoje". 

   

     Elektros energija iš saulės


  Kiekvieną dieną saulė pagamina didžiulius kiekius energijos. Mokslininkų teigimu, tai pats galingiausias energijos šaltinis Žemėje. Jie apskaičiavo, jog teorinis metinis pasaulio saulės energijos potencialas sudaro 900 000 000 TWh. Jis yra apie 60 kartų didesnis už teorinį metinį pasaulio vėjo energijos potencialą, apie 2 200 kartų — už teorinį metinį geoterminės energijos potencialą, 36 000 kartų — už hidroenergijos teorinius metinius potencialus. Tačiau didžioji dalis saulės energijos potencialo taip ir lieka nepanaudota.


  Taip yra dėl kelių priežasčių: saulės energija yra plačiai išsisklaidžiusi, jos parametrai kinta plačiose ribose priklausomai nuo paros ir metų laiko. Anksčiau nesusidarė galimybių saulės energiją naudoti efektyviai. Tačiau laikai keitėsi, tobulėjo technologijos. Naudojantis pažangiausiomis technologijomis, realizuoti saulės energijos išteklius tampa vis lengviau. Užsienio šalyse energija, kurią išspinduliuoja saulė, jau ganėtinai seniai sėkmingai naudojama pastatų šildymui, karšto vandens ir elektros gamybai. Pavyzdžiui, JAV yra numačiusi, kad iki 2050 ši šalis 69% elektros energijos gaus iš saulės. JAV vejasi Indija, Kinija, kitos šalys. Lietuvoje taip pat vis labiau domimasi saulės energijos išteklių vertimo į elektros energiją galimybėmis.


  Per metus Lietuvoje žemės paviršių pasiekia net apie 1 000 kWh/m2 saulės energijos. Naudoti saulės energiją įvairiuose mažos galios buities įrenginiuose: skaičiuokliuose, laikrodžiuose, žibintuvėliuose, jau seniai yra įprasta. Nuolat augant šilumos kainoms, mažėjant naftos, dujų, kietojo kuro ištekliams, sparčiai didėjant aplinkos užterštumui, ir Lietuvoje vis didesnis dėmesys yra skiriamas saulės energijai kaip alternatyviam energijos šaltiniui.


  Europos atsinaujinančios energijos taryba (EREC) numato, kad 2040 m. pasaulyje didžiausią dalį – 27,4 proc. visos elektros energijos pagamins saulės elektrinės. Jie prognozuoja, kad po 30 metų net 82 proc. visos elektros energijos bus gaminama iš įvairių atsinaujinančių šaltinių, daugiausia iš saulės ir vėjo.


  Susisiekime konsultacijai