Shopping cart

There are no products in your shopping cart.

0 Items € 0.00

Inverter Solplus 120


Inverter Solplus 120

Manufacturer

Solutronic

Model

Solplus 120

Max. DC Voltage

850 V

Max. DC Power

14400 kW

Output power

13.2 W

Max. Input Current

13.2 A

Max. Efficiency

98 %

Protection Degree

IP65

Warranty

6

MPP Voltage Range

345-750 V

Operating Temp

-20~+60 Co

MPPT number

Phase number

Specification

Size HxWxD

400 mm × 620 mm × 230 mm

Weight

40 kg

Price

€ 3,533.20 including VAT(21%) (€ 2,920.00 excluding VAT)

In stock

Solutronic inverteriai, tai inverteriai pasižymintys ypatinga Vokiška kokybe ir parametrų keitimo galimybe. Inverteris lengvai pritaikomas prie reikiamų darbo rėžimų ir įtampų kitimų tinkle.  Šios kompanijos inverteriai gali būti komplektuojami su tos pačios kompanijos pagamintomis sistemomis: „Feed in Solution“ ir „Feed in Management“.

 


*Solutronic „Feed in Solution“ sistema – tai sistema matuojanti vartotojo tinkle suvartojamos ir saulės elektrinėje pagamintos elektros balansą. Sistema automatiškai reguliuoja, kad vartotojui netrūktų elektros, bei tiekia visą saulės elektrinėje pagamintą elektrą vartotojui, o atėjus nakčiai sistema elektros trūkumą paima iš skirstomųjų tinklų. Ši sistema yra pritaikyta pusiau autonominėms saulės elektrinėms, kurios yra prijungtos prie skirstomųjų tinklų, tačiau pagamintos elektros netiekia į tinklus (tokiose saulės elektrinėse nėra akumuliatorių).

*„Feed in Management“ sistema – tai sistema gebanti apjungti vartotojo vidinį tinklą, saulės elektrinę ir akumuliatorių bateriją (šioje sistemoje jau sukomplektuotas inverteris saulės elektrinei ir akumuliatorių baterija). Sistema kaupia saulės elektrinėje pagamintą elektrą akumuliatoriuose ir tiekia į vartotojo vidinį tinklą. Esant elektros trūkumui, sistema tiekia elektrą iš aukumuliatorių, o išsekus akumuliatoriams sistema automatiškai tiekia elektrą iš tinklo.


Get consultation