Prekių krepšelis

Šiuo metu jūsų krepšelis tusčias.

0 prekių € 0.00

0.255kW saulės elektrinės įrangos komplektas


saulės elektrinė

Manufacturer

IT Pasaulis

Model

0,255kW on-grid

Specification

Price

€ 349.69 su PVM(21%)
(€ 289.00 be PVM)

In stock

Yes

Ši saulės elektrinė skirta elektros energijos vartojamos buityje generavimui. Pagaminta elektra gali būti naudojama apšvietimui, nešiojamų kompiuterių, mobiliųjų telefonų, televizorių, šaldytuvų ar bet kurių kitų buitinių prietaisų maitinimui. Trūkstama elektros energija imama iš elektros tinklų. Tokiai elektrinei nereikia jokių akumuliatorių ir krovimo valdiklių. Užtenka pirkti 240-300W saulės fotomodulį su mikroinverteriu ir ją tiesiai jungti prie tinklo. Visa energija būtų taupoma iš karto. Jokių nuostolių akumuliatorių įkrovimui/iškrovimui. Jokios eksploatacijos (nereikia kas kažkiek metų keisti akumuliatorių). Tiesiog Lesto skaitiklis sukas lėčiau. Namuose ar ofise visuomet yra įjungta kažkiek įrenginių, tokių kaip kompiuteris, spausdintuvas, interneto įranga, signalizacija, šaldytuvas, televizorius, el. boileris ir kiti įrenginiai, kurie nuolat (net ir budėjimo rėžime) vartoja po kažkiek W elektros energijos. Šitą vartojimą galėtų dalinai padengti siūlomas komplektas. Gale mėnesio gautumėt mažesnes Lesto sąskaitas.  

Sistemos komponentai:

  • 255 W polikristalinis QCells (Vokietija) saulės fotomodulis
  • 235 W mikroinverteris
  • AC kabelis, 10 m 

Mikroinverteriai – inovatyvus sprendimas. Sistema su mikroinverteriais turi daug privalumų lyginant su standartiniais inverteriais: 

  • jei šešėlis užeina ant vieno modulio tai kiti veikia pilnu pajėgumu (to nėra su standartiniais inverteriais). 
  • modulius galima montuoti skirtingais kampais
  • galima pajungti po kelis modulius prie skirtingų fazių. Standartiniai inverteriai iki 5 kW būna vienfaziai.
  • sistema labai lengvai plečiama. Bet kada galite papildomai nusipirkti ir prijungti vieną ar kelis fotomodulius ir mikroinverterius
  • sugedus vienam mikroinverteriui kiti visi veikia (gamintojas suteikia net 25 metų garantiją mikroinverteriams!)